Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BRASSTÄLL, 5 delar, 1900-talets senare del, mässing, höjd ca 64 cm
Bruksskick
473548
2017-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här