Brasställ 5 delar mässing

Brasställ 5 delar mässing
Brasställ 5 delar mässing
Brasställ 5 delar mässing
Brasställ 5 delar mässing
Brasställ 5 delar mässing
Brasställ 5 delar mässing

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRASSTÄLL, 5 delar, 1900-talets senare del, mässing, höjd ca 64 cm

Bruksskick

473548

2017-07-13