Ytterfoder mässing

Ytterfoder mässing
Ytterfoder mässing
Ytterfoder mässing
Ytterfoder mässing

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YTTERFODER, 1900-talets första hälft, mässing, reliefdekor, höjd 25, diameter 32 cm

Bucklor, slitage

473560

2017-07-13