Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben med figurin, signerad C Hay, olja på duk, 51x61 cm
473562
2017-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här