Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben med figurin, signerad C Hay, olja på duk, 51x61 cm

473562

2017-07-13