Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Såld för:

300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets första hälft, för förvaring av grafik, med tre lådor i sargen, samt 11 st kasetter, valnötsfanér, höjd ca 83, 200x50 cm

PROVENIENS: Konstsamlaren Carl-Erik Schlyter

Slitage, bortfall på skivkant, kasetter med skador

473567

2017-07-12