Taburetter gustaviansk stil

Taburetter gustaviansk stil
Taburetter gustaviansk stil
Taburetter gustaviansk stil
Taburetter gustaviansk stil

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TABURETTER, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, höjd ca 43, 41x32 cm

En taburett något ostadig och förstärkt, bruksslitage

473573

2017-07-13