Takarmatur Stilnovo Milano

Takarmatur Stilnovo Milano
Takarmatur Stilnovo Milano
Takarmatur Stilnovo Milano
Takarmatur Stilnovo Milano
Takarmatur Stilnovo Milano
Takarmatur Stilnovo Milano

Såld för:

Osåld

Utropspris

8 000 SEK

STILNOVO, takarmatur, Italien 1950-tal, frostad vit glaskupa, överdel i mörk akryl, stålstomme, reglerbar höjd, etikettmärkt Stilnovo Milano, armaturens höjd 38, diameter 44,5 cm

Bruksslitage, akrylen med repor

473576

2017-07-13