Vikskärm Jugend

Vikskärm Jugend
Vikskärm Jugend
Vikskärm Jugend
Vikskärm Jugend

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKSKÄRM, 1900-talets början, Jugend, tredelad, förgylld metall, tyg, höjd ca 167x122 cm

473588

2017-07-13