Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN LIDBERG (1929-2009): Skärgårdsmotiv, signerad Snen Lidberg, 75/270, färglitografi, ca 44x54 cm
Med dedikation
473590
2017-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här