Sven Lidberg färglitografi

Sven Lidberg färglitografi
Sven Lidberg färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009): Skärgårdsmotiv, signerad Snen Lidberg, 75/270, färglitografi, ca 44x54 cm

Med dedikation

473590

2017-07-13