Vilstolar bord 1970-tal

Vilstolar bord 1970-tal
Vilstolar bord 1970-tal
Vilstolar bord 1970-tal
Vilstolar bord 1970-tal
Vilstolar bord 1970-tal
Vilstolar bord 1970-tal
Vilstolar bord 1970-tal
Vilstolar bord 1970-tal
Vilstolar bord 1970-tal
Vilstolar bord 1970-tal
Vilstolar bord 1970-tal
Vilstolar bord 1970-tal
Vilstolar bord 1970-tal
Vilstolar bord 1970-tal

Såld för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VILSTOLAR, 1 par, BORD, Italien 1970-tal, etikettmärkta EMU Made in Italy, gullackerat stålrör, plastat stål, fällbara, stolarnas höjd 28, max längd 191 cm, bordets höjd 37, 61x44 cm
Historik: Med sina starka italienska rötter sedan 65 år tillbaka, har designföretaget EMU uppnått internationell status med sina utemöbler för både privat och offentlig miljö.

Bruksslitage

473595

2017-07-13