Stadsbild oljemålning

Stadsbild oljemålning
Stadsbild oljemålning
Stadsbild oljemålning
Stadsbild oljemålning

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-.tal), Stadsbild, olja på papp, ca 50x68 cm

Skador

473596

2017-07-13