Oljemålning landskapsmotiv

Oljemålning landskapsmotiv
Oljemålning landskapsmotiv
Oljemålning landskapsmotiv
Oljemålning landskapsmotiv

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskapsmotiv med båtar, monogramsignerad J.A, olja på duk, ca 20x52 cm

473604

2017-07-13