Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJER, 1980-tal, 1 par, skinnklädsel med stomme i formpressat träfanér, ställbar rygg, sitthöjd ca 40 cm
Visst slitage
473607
2017-07-12
Gör en kostnadsfri värdering här