fåtöljer skinn

fåtöljer skinn
fåtöljer skinn
fåtöljer skinn
fåtöljer skinn
fåtöljer skinn
fåtöljer skinn

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJER, 1980-tal, 1 par, skinnklädsel med stomme i formpressat träfanér, ställbar rygg, sitthöjd ca 40 cm

Visst slitage

473607

2017-07-12