Svanstol 1800-talets mitt

Svanstol 1800-talets mitt
Svanstol 1800-talets mitt
Svanstol 1800-talets mitt
Svanstol 1800-talets mitt
Svanstol 1800-talets mitt
Svanstol 1800-talets mitt
Svanstol 1800-talets mitt
Svanstol 1800-talets mitt
Svanstol 1800-talets mitt
Svanstol 1800-talets mitt

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVANSTOL, 1800-talets mitt, senempire, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

473609

2017-07-12