Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, stämpelsignerad, 36/300, blindstämpel Maeght Edition färglitografi, ca 46x60 cm
Gulnad
473614
2017-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här