Joan Miro färglitografi

Joan Miro färglitografi
Joan Miro färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): Komposition, stämpelsignerad, 36/300, blindstämpel Maeght Edition färglitografi, ca 46x60 cm

Gulnad

473614

2017-07-13