Bengt Lindström färglitografi

Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 24/100, färglitografi, ca 67x49 cm

473616

2017-07-13