Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GIUSEPPE GAMBOGI (1862-1938): Kviia med körsbär, signerad G Gambogi, marmor, höjd ca 26 cm
Fotnagg samt nagg vid pannan
473622
2017-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här