Guiseppe Gambogi marmor

Guiseppe Gambogi marmor
Guiseppe Gambogi marmor
Guiseppe Gambogi marmor
Guiseppe Gambogi marmor
Guiseppe Gambogi marmor
Guiseppe Gambogi marmor
Guiseppe Gambogi marmor
Guiseppe Gambogi marmor

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GIUSEPPE GAMBOGI (1862-1938): Kviia med körsbär, signerad G Gambogi, marmor, höjd ca 26 cm

Fotnagg samt nagg vid pannan

473622

2017-07-13