Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Porträtt av gossebarn, olja på duk, ca 46x36 cm
Färgbortfall, slitage, fernissa
473623
2017-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här