Oljemålning England Porträtt

Oljemålning England Porträtt
Oljemålning England Porträtt
Oljemålning England Porträtt
Oljemålning England Porträtt
Oljemålning England Porträtt
Oljemålning England Porträtt
Oljemålning England Porträtt
Oljemålning England Porträtt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Porträtt av gossebarn, olja på duk, ca 46x36 cm

Färgbortfall, slitage, fernissa

473623

2017-07-13