Carl Bucherer herrarmbandsur

Carl Bucherer herrarmbandsur
Carl Bucherer herrarmbandsur
Carl Bucherer herrarmbandsur
Carl Bucherer herrarmbandsur
Carl Bucherer herrarmbandsur
Carl Bucherer herrarmbandsur

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL BUCHERER, armbandsur, stål, 1930/40-tal, manuellt uppdrag (formverk), plexiglas, länk i stål (ej original), diameter 22 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej för funktionen, skadad urtavla samt glas ålderrelaterat bruksslitage

473645

2017-07-13