Golvlampa mässing

Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing
Golvlampa mässing

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, mässing, 1930/40-tal, rikligt dekorerad pelare, skärm i veckad textil, höjd ca 168 cm

Visst slitage

473648

2017-07-13