Skål
2017-07-13
473649
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, silver/900, invändigt förgylld, höjd ca 14, diameter 35 cm, vikt ca 631 g
Bruks- och åldersrelaterat slitage.