Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅL, silver/900, invändigt förgylld, höjd ca 14, diameter 35 cm, vikt ca 631 g
Bruks- och åldersrelaterat slitage.
473649
2017-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här