Skål

Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, silver/900, invändigt förgylld, höjd ca 14, diameter 35 cm, vikt ca 631 g

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

473649

2017-07-13