Herrbetjänt Italien

Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien
Herrbetjänt Italien

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRATELLI REGUITTI, Italien, herrbetjänt, 1900-talets andra hälft, märkt FR Brevettato" höjd ca 105 cm

Visst slitage

473651

2017-07-13