Pierre Olofsson färglitografi

Pierre Olofsson färglitografi
Pierre Olofsson färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad , 57/210, färglitografi, bildmått 44x54 cm

473652

2017-07-13