Orientmatta Isfahan figural

Orientmatta Isfahan figural
Orientmatta Isfahan figural
Orientmatta Isfahan figural
Orientmatta Isfahan figural
Orientmatta Isfahan figural
Orientmatta Isfahan figural

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ORIENTMATTA, ull/silke, Isfahan, figural, signerad, ca 146 x 107 cm

Mindre slitage, lagningar

473653

2017-07-13