Birgitta Flink oljemålning

Birgitta Flink oljemålning
Birgitta Flink oljemålning
Birgitta Flink oljemålning
Birgitta Flink oljemålning
Birgitta Flink oljemålning
Birgitta Flink oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

BIRGITTA FLINK (1914-1999): Landskap, signerad, olja på duk, 38x57 cm

473654

2017-07-13