Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): "Fredmans epistel nr 63", färglitografi, provtryck, signerad Peter Dahl, bildmått ca 43x59 cm

473658

2017-07-13