Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): "Fredmans epistel nr 63", färglitografi, provtryck, signerad Peter Dahl, bildmått ca 43x59 cm
473658
2017-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här