Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, "Efter regn..."signerad och daterad Roland S -92, 325/360, färglitografi, ca 25x42 cm

473659

2017-07-13