Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, "Efter regn..."signerad och daterad Roland S -92, 325/360, färglitografi, ca 25x42 cm
473659
2017-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här