Soffbord glas och mässing

Soffbord glas och mässing
Soffbord glas och mässing
Soffbord glas och mässing
Soffbord glas och mässing
Soffbord glas och mässing
Soffbord glas och mässing
Soffbord glas och mässing
Soffbord glas och mässing

Såld för:

9 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, glas och mässing, 1970/80-tal, höjd ca 40, 99x99 cm

Visst slitage, gummibussningar under glasskivan saknas

473660

2017-07-13