Bert Håge Häverö färglitografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Vinterlandskap med Norrskär och Ljusterö, signerad Bert Håge Häverö, numrerad 151/360, färglitografi, bildmått ca 60x78 cm

473661

2017-07-13