Spegel förgylld

Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, förgylld, oktagonal form, ca 80x65 cm

Smärre slitage

473662

2017-07-13