Roland Lindberg oljemålning

Roland Lindberg oljemålning
Roland Lindberg oljemålning
Roland Lindberg oljemålning
Roland Lindberg oljemålning
Roland Lindberg oljemålning
Roland Lindberg oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND LINDBERG (1935-1933): Stuginteriör, signerad , olja på duk, 67x89 cm

473663

2017-07-13