Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NILS FORSBERG (1842-1934): Porträtt av kvinna i svart klänning, signerad Nils Forsberg, olja på duk, ca 95x66 cm
Krackelyrer, duk med lagning
473664
2017-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här