Nils Forsberg oljemålning

Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning
Nils Forsberg oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILS FORSBERG (1842-1934): Porträtt av kvinna i svart klänning, signerad Nils Forsberg, olja på duk, ca 95x66 cm

Krackelyrer, duk med lagning

473664

2017-07-13