Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HYLLSYSTEM, teak, 1950-tal, gavlar i metall, överdel med hyllplan, underdel med skåp, höjd ca 190, 131x32 cm
Bruksslitage
473668
2017-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här