Bokhylla teak

Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak
Bokhylla teak

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HYLLSYSTEM, teak, 1950-tal, gavlar i metall, överdel med hyllplan, underdel med skåp, höjd ca 190, 131x32 cm

Bruksslitage

473668

2017-07-13