Tipp & Co lastbil
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TIPP & CO LASTBIL, 1920-30-tal, litograferad plåt i rött och svart, uniformerad chafför, hjul helt i plåt, märkt framtill "10962", urverksdriven, tippbart flak med ratt, längd ca 41,5 cm
Smärre lack och plåtskador
473676
2017-07-14