Tipp & Co lastbil

Tipp & Co lastbil
Tipp & Co lastbil
Tipp & Co lastbil
Tipp & Co lastbil
Tipp & Co lastbil
Tipp & Co lastbil
Tipp & Co lastbil
Tipp & Co lastbil
Tipp & Co lastbil
Tipp & Co lastbil

Såld för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TIPP & CO LASTBIL, 1920-30-tal, litograferad plåt i rött och svart, uniformerad chafför, hjul helt i plåt, märkt framtill "10962", urverksdriven, tippbart flak med ratt, längd ca 41,5 cm

Smärre lack och plåtskador

473676

2017-07-14