Vinglas med dekor av XII monogram

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VINGLAS, 4 st., 1800-talets senare del/1900-talets början, hessisk modell, graverad och förgylld dekor av Karl XII monogram, fot med omvikt kant, höjd ca 15,5 cm

Bruksslitage

473678

2017-07-13