Bordslampa art deco

Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco

Såld för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, art deco, 1930-tal, tre ljusarmar samt centralt placerad kvinnofigur, höjd ca 33 cm

Patina, slitage

473686

2017-07-13