Stringhylla

Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla
Stringhylla

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, bokhylla "String", 1900-talets mitt, 3 hyllplan samt 2 gablar, höjd ca 78, bredd 80, djup 20 cm

Visst slitage

473690

2017-07-13