Jaktväska

Jaktväska
Jaktväska
Jaktväska
Jaktväska
Jaktväska
Jaktväska

Såld för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAKTVÄSKA, 18/1900-tal, skinn samt renhud, axelrem

Slitage, patina

473696

2017-07-13