Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARNE JONES (1914-1976): Kvinnofigur, skulptur i stenmassa, signerad A Jones, numrerad x/30, höjd ca 57 cm
Patina, lagning på benen
473702
2017-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här