Arne Jones terracotta

Arne Jones terracotta
Arne Jones terracotta
Arne Jones terracotta
Arne Jones terracotta
Arne Jones terracotta
Arne Jones terracotta
Arne Jones terracotta
Arne Jones terracotta
Arne Jones terracotta
Arne Jones terracotta

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ARNE JONES (1914-1976): Kvinnofigur, skulptur i stenmassa, signerad A Jones, numrerad x/30, höjd ca 57 cm

Patina, lagning på benen

473702

2017-07-13