Josef Ekberg vas

Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas
Josef Ekberg vas

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOSEF EKBERG, vas, stengods, dekor i sgrafitto med motiv av stiliserade blommor, signerad och daterad JE Ekberg Gustavsberg 1909, höjd ca 40 cm

Viss krackelyr

473703

2017-07-13