Certina herrarmbandsur i 18 k

Certina herrarmbandsur i 18 k
Certina herrarmbandsur i 18 k
Certina herrarmbandsur i 18 k
Certina herrarmbandsur i 18 k
Certina herrarmbandsur i 18 k
Certina herrarmbandsur i 18 k

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

CERTINA, armbandsur, 18 k guld, 1980-tal, quartz, safirglas, datum, refnr. 156.9000.68, cal. ETA 255.411, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 27,5 mm

Verket går ej vid inskrivningstillfället (möjligen utgånget batteri), SAV garanterar ej funktionen, gravyr, skadad urtavla, bruksslitage

473705

2017-07-13