Augusta Jensen oljemålning

Augusta Jensen oljemålning
Augusta Jensen oljemålning
Augusta Jensen oljemålning
Augusta Jensen oljemålning
Augusta Jensen oljemålning
Augusta Jensen oljemålning
Augusta Jensen oljemålning
Augusta Jensen oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

30 000 SEK

AUGUSTA JENSEN (1858-1936): Elegant kvinna i salongsinteriör, signerad och daterad Augusta Jensen, Willa Bo 1895, olja på duk, ca 76x53,5 cm
.

473706

2017-07-14