NILS BJÖRKQUIST, Rävar

NILS BJÖRKQUIST, Rävar
NILS BJÖRKQUIST, Rävar
NILS BJÖRKQUIST, Rävar
NILS BJÖRKQUIST, Rävar
NILS BJÖRKQUIST, Rävar
NILS BJÖRKQUIST, Rävar

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS BJÖRKQUIST(1900-1991): Rävar, signerad N Björkquist, olja på duk, 50x61 cm

473709

2017-07-17