Tygbitar dukar

Tygbitar dukar
Tygbitar dukar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TYGBITAR, DUKAR, delvis Kina, 1900-tal, maskinvävda, varierande storlekar
Skador: Smärre fläckar

Smärre fläckar

473711

2017-07-17