M Pyk litografi

M Pyk litografi
M Pyk litografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Pingviner, signerad M. Pyk, 39/85, färglitografi, bladmått ca 65x54 cm

473712

2017-07-17