Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
A BUDZISZ (samtida): Lucky Man, signerad och daterad A Budzisz -91, olja på duk, ca 120x120 cm
Krackeleringar, enstaka färgbortfall
473716
2017-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här