A Budzisz oljemålning

A Budzisz oljemålning
A Budzisz oljemålning
A Budzisz oljemålning
A Budzisz oljemålning
A Budzisz oljemålning
A Budzisz oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

A BUDZISZ (samtida): Lucky Man, signerad och daterad A Budzisz -91, olja på duk, ca 120x120 cm

Krackeleringar, enstaka färgbortfall

473716

2017-07-17