Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, gustaviansk stil, bl.a. mahognyfanér, 1900-talets mitt, dörr, låda samt 2 välvda glassidor, höjd ca 150, 100x40 cm

Visst slitage

473720

2017-07-13