Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, gustaviansk stil, bl.a. mahognyfanér, 1900-talets mitt, dörr, låda samt 2 välvda glassidor, höjd ca 150, 100x40 cm
Visst slitage
473720
2017-07-13
Gör en kostnadsfri värdering här